Log in
New Cart 0
Olive Zorba

Olive Zorba

Man bag

390,00

Olive Zorba

Olive Zorba

Man bag

390,00

Winter Collection On Sale

Winter Collection On Sale

Last models from the winter collection up to 50% off

Winter Collection On Sale

Winter Collection On Sale

Last models from the winter collection up to 50% off

Recommended Products

Producent siatek i blach - Technometal

Dostarczamy na polski rynek solidne produkty, które są niezbędną częścią każdego zakładu przemysłowego - choć często użytkownicy nawet nie zdają sobie sprawy z ich istnienia. Doskonałym przykładem są kraty pomostowe, które wykorzystywane są jako powierzchnia robocza, stopnie schodowe, a także zamknięcia otworów kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych. Dzięki wykonaniu z ocynkowanej stali są one solidne, a przez to również bezawaryjne.

Proponujemy również siatki metalowe, aluminiowe i miedziane, zarówno te zgrzewane, budowlane, druciane, cięto ciągnione, jak i krępowane w atrakcyjnych cenach. Znajdują one szerokie zastosowanie w każdej branży przemysłowej, ponieważ można je wykorzystać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu jako ogrodzenie powierzchni użytkowej. W zależności od konstrukcji, materiału oraz wykonania posiadają one inne parametry techniczne. Oferowana jest także siatka nierdzewna wyróżniająca się doskonałą odpornością na szkodliwe działanie wilgoci oraz wody.

Technometal to nie tylko producent siatki zgrzewanej, krępowanej bądź cięto ciągnionej oraz krat pomostowych - proponowane są również blachy perforowane i ryflowane. Można je wykorzystać zarówno jako materiał dekoracyjny, jak i wykończeniowy w dowolnym zakładzie produkcyjnym.

Każda blacha ryflowana i perforowana, siatka oraz krata pomostowa oferowana jest w wielu wariantach wymiarowych, aby nasi wszyscy Klienci znaleźli rozwiązania w pełni dopasowane do ich potrzeb - dotyczy to nie tylko ich jakości, ale również ceny.