Waluta:
PLN

Siatki zgrzewane, nierdzewne

Zależy Ci na solidnym ogrodzeniu? Chcesz uzyskać trwałe elementy konstrukcyjne? Dobrze się składa! Oferujemy niezawodne wyroby o szerokim spektrum zastosowań. Jednymi z nich są nierdzewne siatki zgrzewane, które cechują się doskonałą odpornością na czynniki zewnętrzne. Materiały dostępne są w wielu różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Znajdziesz tutaj standardowy kształt oraz wielkość oczek. Poszczególne segmenty nie są podatne na korozję ani uszkodzenia mechaniczne.

 

Siatki zgrzewane nierdzewne wykorzystywane są w budownictwie, przemyśle, transporcie, rolnictwie i wielu innych dziedzinach. Stosuje się je jako ogrodzenia, warstwę ochronną lub wykończeniową, pokrycia, podpory dla konstrukcji itp. Wyróżniają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz znakomitymi właściwościami mechanicznymi. Spełniają wszelkie standardy jakości. Informacje na temat formatu, grubości materiału oraz wymiaru oczek znajdziesz w opisie każdego produktu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Nierdzewna siatka zgrzewana to wyrób, który dostępny jest w standaryzowanych wielkościach i kształtach oczek oraz w kilku najpopularniejszych przekrojach drutu, z jakiego zostały wykonane. Sprzedawana jest w arkuszach o wymiarach 1000x2000 oraz 1250x2500.