Zaloguj się
Nowy koszyk 0

Jak wykorzystać siatki zgrzewane ocynkowane?

Klienci cenią je za wyjątkowo wysokie właściwości antykorozyjne i długoletnią odporność na uszkodzenia mechaniczne, co pozwala zapomnieć o kosztownej konserwacji wykonanych z nich elementów konstrukcyjnych. Siatki zgrzewane ocynkowane metodą galwaniczną (kąpiel w elektrolicie zawierającym cząsteczki cynku) charakteryzują się ponadto doskonałymi walorami estetycznymi – powłoka ochronna jest bowiem gładka, zachowuje elegancki połysk i pozbawiona jest jakichkolwiek odprysków. Dzięki takim parametrom produkty znajdują zastosowanie zarówno przy wytwarzaniu przęseł ogrodzeniowych, jak i w innych wymagających branżach, np. przemyśle motoryzacyjnym, budownictwie czy rolnictwie.

Siatki zgrzewane ocynkowane – w jaki sposób można je wykorzystać?

Możliwości są praktycznie nieograniczone, gdyż rozwiązanie to fantastycznie sprawdza się w warunkach zewnętrznych. Ocynkowana siatka zgrzewana powszechnie stosowana jest choćby w gospodarstwach rolnych, gdzie służy do budowy trwałych wolier i klatek dla ptaków, które są po prostu nie do sforsowania przez lisy czy kuny. Z powodzeniem można ją również wykorzystać przy składowaniu materiałów budowlanych – to z nich produkuje się przecież m.in. przemysłowe skrzyniopalety, które zdecydowanie ułatwiają późniejszy transport towarów o dużej masie.

Zgrzewane siatki ocynkowane galwanicznie są ponadto niezastąpione w przydomowych ogrodach. Materiał idealnie nadaje się do produkcji dekoracyjnych gabionów, te zaś bez problemu wykorzystamy przy projektowaniu wszelkiego rodzaju elementów małej architektury – od stabilnych osłon na donice i podpór na rośliny pnące, po siedziska, schody czy efektowne murki. Coraz większą popularnością cieszą się także bramy i furtki z wypełnieniami z ocynkowanej siatki zgrzewanej.

Warto również podkreślić, że produkt sprawdza się w drogownictwie (tworzy się z niego np. drogowe bariery zabezpieczające i ekrany dźwiękochłonne) oraz przemyśle motoryzacyjnym (przy podwyższaniu burt i zabezpieczaniu przestrzeni ładunkowej).

Wykorzystaj pełnię atutów siatek zgrzewanych ocynkowanych – zamów je od sprawdzonego producenta TECHNOMETAL. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że zapewniamy optymalny stosunek jakości do ceny produktów.